Vzkazy

Napsat vzkaz

*Povinné položky

18. 6. 2012

Ostrava 2012

Čau Tomáši, to co jsi zde napsal ohledně ceremoniálu a ocenění na Ostravském závodě, tak s tím plně souhlasím, jako bych to psal já a od srdce. Závod byl nejen pro mne těžký, ale to zklamání po závodě se nedá vyjádřit.

Roman Strnad

26. 9. 2010

Ahoj rodinko!Posílám pozdrav.Hlavně Šárce.Domča

Dominika-Nika

16. 9. 2010

Zdravím, sajdkárkros je nádherný ale tvrdý sport. Ti kdo ho dělali a dělají, ví o čem to je. Podle mě to je srdeční záležitost a váš příběh je pro mne jen dalším důkazem. Hodně štestí a zdraví ,držím palce a fandím.

Vašek

14. 7. 2010

dobrý den pane Mošnička, tak jsem si teď prohlédla vaše stránky, video je tedy síla :-( Je to už dávno a je vidět, že vy se jen tak nevzdáte :-) Moc ráda bych vás někdy poznala také osobně. Jo a mimochodem mám taky Tomáška tříměsíčního :-)

Míša Nováková

2. 5. 2010

Ahoj-obrovská gratulace-udělal jsi obrovský výkonnostní skok-SEŠ DOBREJ a máš VÝBORNÝHO TRENÉRA !!!! Je to doslova zázrak !!!!!

Jan Pihera

12. 12. 2009

Zdar Mošno, web pomalinku zdokonaluješ a je to lepší a lepší, jen tak dál!!! Konečně jsem si udělal čas a přidal jsem na svůj web odkaz na ten tvůj!!! Mimochodem doporučuju všem čtenářům navštívit i moje webovky www.honzatomanek.com !!! Trošku sebepropagování snad nezaškodí!!!

Tomy

11. 12. 2009

Ahoj Tome,poprvé vidím tvoje stránky a musím konstatovat že jsou moc pěkný.A z tý nehody si nic nedělej,je vidět že dnešní zákony jsouna prd a některý lidi taky.Hodně štěstí a atˇ v tom sportu dosáhneš těch nejlepších výsledků.Jsi super chlap ;)

zdenda

8. 12. 2009

Tome čumím co ty jsi dokázal.Klobouk dolů.Moc ti přeju at se ti dále daří jsi jednička . S tou nehodou lidi jsou zlý,ale jak tě znám tak ty se nedáš a dotáhneš to do konce ,tak hodně štěstí

Lucka

7. 12. 2009

to video bez :(

kuba

1. 12. 2009

Pa Tome,Je to fajnový - tak ať slouží zdravíčko !Zdraví Natálka s mamkou

isass

Děkuji všem, kteří mi pomáhají

Sponzoři