SP Ostende Belgie

Ono ani není moc co psát. Když jsem odjížděl do Belgie předem jsem věděl, že časovka, kterou nám pořadatel připravil není moje silná stránka, ale že to bude až taková darda jsem netušil. Trať vedoucí pořád rovně několik km podél moře otočka a zpět. 0% převýšení, kromě otoček, bez jediné zatáčky a do toho vítr snad 50 km/h. Předjížděli mě jen to hvízdalo, takže místo stejné jako loni těsně za 20cítkou.

Druhý den silniční závod a opět co mohli to narovnali. Takže jsem takřka přišel o jedinou technickou pasáž, která na trati byla. Opět silný vítr a převážně proti. Start ze třetí řady a první dvě kola ve druhé skupině. Po dvou kolech jsme dojeli první skupinu, pak půl kola společně. Jelikož se snažím letos jezdit spíše defenzivně tak jsem se nikam moc necpal a ve chvíli kdy za to vpředu drbli, byl jsem na konci skupiny. S Němcem Doringerem jsme chytili odlepa, on se docvaknul já už ne. Další tři kola sám, vpředu nikdo vzadu nikdo, resp. za mnou jedoucí skupinka byla dost daleko. Nakonec mě zhruba půl kola před cílem udolali, ve špurtu na asi 1.5 km dlouhé rovině předjeli. Takže asi dvacátejpátej.

No jo no. Hold se sešlo několik věcí, které mi zrovna nevyhovujou, vítr, dlouhé roviny ve vysoké rychlosti, obyčejně mívám i lepší druhou půlku sezóny a tak vůbec to nějak jelo na h****. Tak snad příště.

Přidat příspěvek do diskuze

*Povinné položky

Děkuji všem, kteří mi pomáhají

Sponzoři