O víkendu jsem závodil v Počeradech

Na 15 km dlouhé trase Počerady – Louny, v silničním závodě s mezinárodní účastí, včetně úřadujícího světového šampiona z kategorie MH4 jsem obsadil poměrně slušné páté místo a jak se nyní s oblibou říká „napříč“ kategoriemi. Svou kategorii MH3 jsem sice vyhrál, ale myslím, že to mohlo být o něco lepší a budu se muset zamyslet nad volbou některého vybavení pro některé závody, uvidíme.

Start opět super, první nekonečná rovinka v prvním balíku, jen Rafal Wilk (PL -MH4) si udržoval bezpečný náskok. Do jediného stoupání na trati jsem najížděl jako první, což byla asi chyba. Zezadu nastoupil druhý Polák a já jsem již z první pozice jeho nástup nedokázal zachytit. Tedy Já a Peter Šelinga ( SVK – MH4) a v tomto pořadí jsme také projeli cílem, tedy já na páté a Peter na šesté pozici celkového pořadí.

Snad jen taková „kaňka“ na tomto skvěle pořadatelsky připraveném závodě, kdy se večerního vyhlašování zúčastnila jen malá hrstka vyhlašovaných. Např. v naší smíšené kategorii MH3 a MH4 pouze 4 jezdci z 10. No comment, fotka napoví....Giro 2015

 

Video ze závodu a výsledky na mém FacebookuPřidat příspěvek do diskuze

*Povinné položky

Děkuji všem, kteří mi pomáhají

Sponzoři