MČR Hustopeče časovka a kritérium

O víkendu 6.7. 2013 jsem i přes mírné urologické problémy absolvoval silniční MČR v časovce v Hustopečích. Výsledek je slušný příděl bodů do ČP, kde jsem upevnil svou druhou pozici v průběžném hodnocení ČP a titul vicemistra v časovce ve své kategorii. Můj čas byl také třetí nejrychlejší čas celkově mezi všemi kategoriemi.

V neděli 7.7. 2013 jsem absolvoval kritérium v ulicích města Hustopeče, které bylo také součástí ČP. Ještě v sobotu jsem nevěděl jestli se mé zdravotní problémy nebudou horšit a zdali budu vůbec v nedělním kritériu startovat. Naštěstí se můj zánět trošku zklidnil a přes mé zdravotní komplikace jsem vybojoval opět pěkné druhé místo ve své kategorii a třetí celkově, pouze v trochu pozměněné sestavě, protože se čerstvý Mistr ČR v časovce Honza Tománek vyklopil ve své „oblíbené“ zatáčce. Absence tohoto zkušeného harcovníka dle mého názoru také značně ovlivnila průběh závodu.

Odkaz na článek ČATHS + výsledky - ZDE

Nebyl jsem jediný kdo měl zdravotní problémy, ale můj respekt patří Katce Antošové, která se stačila vyklopit, nechat si ošetřit rozseklé obočí, dojela závod, po závodě odjela na šití a ještě to stihla s oteklým okem na bednu. Zde by si měli vzít příklad ti, kteří se mnohdy neobtěžují dostavit na vyhlašování. RESPEKT.

Přidat příspěvek do diskuze

*Povinné položky

Děkuji všem, kteří mi pomáhají

Sponzoři