Druhý - ČP Ústí nad Labem

Druhé místo v mé kategorii a čtvrtý celkově. Vzhledem ke konkurenci, která na tento závod dorazila se toto umístění dalo očekávat. Dva z cílů, které jsem si sám pro sebe nastavil pro tento závod, jsem splnil. Nicméně v porovnání s konkurencí jsem stačil rychlostně, ale trošku na novém kole ztrácím v zatáčkách, což je zrovna u mě divný, ale potýkám se s tím už delší dobu. V kopcích to také ještě není úplně ono, není tam žádná rezerva na to, abych zrychlil, když někdo nastoupí. To také rozhodlo o mém umístění v tomto závodu.

Právě v krátkém asi 3% stoupání jsem někdy ve 3 kole ztratil kontakt s trojicí Giera (PL – MH4), Antal CZ – (MH -3) a Šulc  (CZ –MH4). Věděl jsem, že kousek za mnou jede Dan Kukla (SVK – MH4) a že letos jezdíme zhruba stejně, tak první co mě napadlo, počkám a jdeme do nich. Bohužel Dano chytil defekt, já měl informaci, že se vzdaluji, i když jsem takřka „zastavil“, proto nezbylo než si to odzávodit sám. To bylo asi také příčinou, že jsem 3 kola před cílem dostal od vedoucí dvojice kolo, ale na pořadí by to s jistotou stejně nic nezměnilo.

Forma jde po mém návratu do tréninku nahoru, některé hodnoty převyšují moje maxima, rychlostně jsem úplně někde jinde než jsem kdy byl, ale na něčem musím ještě zapracovat, jak co se týká kondice tak i techniky.

Přidat příspěvek do diskuze

*Povinné položky

Děkuji všem, kteří mi pomáhají

Sponzoři